پپکینو ملون : کوچکترین هندوانه دنیا

عکس هایی که مشاهده می‌کنید، تصاویری از کوچکترین هندوانه جهان است.

این هندوانه تنها ۳ سانتی طول و ۲ سانتی‌ متر قطر دارد و کاملا مشابه هندوانه‌های عادی است.

اما درون آن به رنگ سبز است و طعمی مشابه خیار دارد.

  شاید تصور کنید که این هندوانه حاصل دستکاری ژنتیکی انسان‌ها باشد، در حالی‌که باید گفت، این هندوانه کاملا طبیعی است و میوه یکی از قدیمی‌ترین درختانی است که در آمریکای جنوبی می‌روید و «پپکینو ملون» نامیده می‌شود.

یک گونه بسیار قدیمی که از آمریکای جنوبی منشا گرفته است . که در واقع یک میکروخیار است که رابطه بسیار نزدیکی با خانواده ملونها دارد. دارای عطر مخصوص کدوئیان و مزه آن  کمی  ترش می باشد. با توجه به طعم و مزه منحصر به فرد آن برای سالاد بهاره و تابستانه بسیار مناسب می باشد. همچنین می توان آن را سرخ کرد.

می توان برای تازه کردن نیرو از شربت آن  در بیابانهای داغ استفاده کرد همچنین به عنوان غدای مختصر لذیذ یا میان وعده از آن استفاده نمود.

از ماه آوریل تا نوامبر در دسترس هست . می توان آن را در محدوده دمایی 35 الی 39 درجه فارنهایت به مدت ده روز ذخیره و نگهداری کرد.

دارای گوشت ترد که در رستورانهای لوکس مصرف می شوند. پپکینو ها در سال 1987 توسط شرکت داچ  کشف و به اروپا آورده شد که کمی بعدبهره برداری از آن شروع شد و بذرهایش به فروش رفت. به تازگی کشت و کار آنها در آمریکا و آسیا شروع شده است محبوبیت غذایشان به سرعت در حال رشد است . چرخه رشد گیاه بین 60-85 روز است . هر بوته 60-100 میوه عملکرد دارد.

/ 1 نظر / 201 بازدید
shokravi

Hello It was used You wish for the ending of Elevated God Be مرحبا انه كان يستخدم كنت ترغب في إنهاء الله مرتفعة أن تكون سلام بسیار مورد استفاده قرار گرفت برای شما از خداوند تبارک و تعالی عاقبت بخیری آرزومندم موفق باشید شکروی سرفراز باد ایران